در این مقاله از سایت عباس کاشفی قصد داریم شما را با مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی آشنا کنیم که شما برای راه‌اندازی کسب و کار مجازی خود به آن ها نیاز دارید، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در ابتدا این مطلب یک سؤال بسیار اساسی مطرح می شود و آن هم این مورد است که:

آیا فروشگاه اینترنتی مجوز می خواهد؟

در پاسخ به این سؤال باید به شما بگوییم که برای سؤالراه اندازی فروشگاه اینترنتی شما نیاز به چند مجوز هستید که قصد داریم به آنها بپردازیم در لیست مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی؛ اولین مورد عبارت است از:

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیکی

1-نماد اعتماد الکترونیکی:

نماد اعتماد الکترونیکی یا Enamad که یکی از ضروری ترین های این لیست کاربرد های متنوعی دارد که می تواند برای جلب اعتماد مشتری بسیار کاربردی باشد.

کاربرد های نماد اعتماد الکترونیکی:

  1. با استفاده از آن شما می توانید صاحب کسب و کار یا فروشگاه اینترنتی را شناسایی کنید و در صورت بروز مشکل از آن استفاده نمایید
  2. با استفاده از آن شما می توانید از امنیت سایت مطلع شوید
  3. امکان بررسی اطلاعات درج شده درباره محصولات
نماد ساماندهی از مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی
نماد ساماندهی از مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی

دومین مورد این نماد ساماندهی می باشد که فقط یکی از مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی نیست و اکثر سایت ها به آن نیاز دارند.

2-نماد ساماندهی:

نماد ساماندهی باعث می شود تا حس امنیت بیشتری برای کاربران ایجاد شود و باعث می شود شما آگاه شوید که مدیر سایت تعهدنامه الکترونیک را پر کرده است.

مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

3-مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی:

اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی این مجوزی که نام آن در این لیست آورده شده است به حوزه کاری شما بستگی دارد به طور مثال اگر در زمینه درمانی فعالیت می کنید نیاز است حتما مجوز وزارت بهداشت را دریافت نمایید.

در انتهای امیدواریم از مقاله “مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی” لذت کافی را برده باشید ما سعی می کنیم که در صورت به وجود آمدن تغییرات این مقاله را بروز نماییم و نظرات شما می توانید در این مسیر بسیار کمک کننده باشد.

مطالب مرتبط با مجوز های لازم برای فروشگاه اینترنتی: