در این پست از سایت عباس کاشفی قصد داریم تا به معرفی فروشگاه اینترنتی آمازون و تاریخچه آن بپردازیم، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعاتی که در این باره این شرکت تجارت الکترونیک بزرگ آماریکایی نیاز دارید را بخوانید.

تاریخچه فروشگاه اینترنتی آمازون؛

سال 1994 جف بزوس تصمیم گرفت که این فروشگاه را راه‌اندازی کند و در ابتدای کار خود، اقدام به فروش محصولات نرم افزاری، کتاب و … نمود و پس از رشد سعی کرد تا زمینه ای برای ارتباط بین خریدار و فروشنده فراهم کند و از سود فروش مقداری را باید به “فروشگاه اینترنتی آمازون” پرداخت نماید.

تاریحچه فروشگاه اینترنتی آمازون

زیر مجموعه های آمازون:

این شرکت محبوب دارای زیر مجموعه های بسیار محبوبی است که هر یک از آن ها به خودی خود بسیار بزرگ هستند و ما در ادامه قصد داریم آنها را معرفی نماییم:

الكسا:

الکسا یک سایت آنالیز کننده ورودی سایت است که از سال 1996 فعالیت خود را شروع کرده و در 2022 به فعالیت خود خاتمه خواهد داد.

الکسا یکی از ابزار های بسیار کاربردی در سئو و خدمات سئو است که می توانید با استفاده از آن آمار بسیار جذابی در زمینه کلمات کلیدی و میزان ورودی هر سایت از کشور های مختلف را بررسی نمایید که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است.

IMDB:

بزرگترین بانک اطلاعاتی فیلم و سریال ها هم متعلق به همین شرکت است که سود های بسیار عالی برای آن به بار آورده است.

Digital Photography Review:

یک سایت بسیار جامع پیرامون عکاسی و دوربین های دیجیتال است که در آن می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را در این باره مشاهده کنید.

در انتهای مقاله معرفی «فروشگاه اینترنتی آمازون» امیدواریم شما همراهان همیشگی از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید، شما می توانید نظرات خود را درباره کامل تر شدن این مقاله با ما درمیان بگذارید.