در این پست از سایت شخصی عباس کاشفی قصد داریم به یک موضوع بسیار مهم به نام خدمات سئو بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

خدمات سئو چیست؟

قبل از پاسخ دادن به این سؤال باید به یک سؤال دیگر پاسخ داد که اصلا سئو سایت یعنی چه؟ پس بیاید اول این مورد را توضیح دهیم:

سئو به انگلیسی (Seo) و مخفف (Search Engine Optimization) است که آن را می توان آن را بهینه‌سازی سایت برای موتور های جستجو تعریف کرد.

اما این تعریف به هیچ عنوان یک تعریف کامل نمی باشد و هر کس در این زمینه یک نوع نظر خاص به خود را دارد، حال بریم سراغ پاسخ بعدی که جواب آن می شود:

خدمات سئو” عبارتند از مجموعه فعالیت هایی (چه درون سایت و چه بیرون سایت) انجام می شود که باعث می شود سایت شما در موتور های جستجو در کلمه کلیدی مورد نظر شما بیشتر دیده شود و بتواند کاربرانی را به سمت شما هدایت کند.

اما این موضوع چرا باید برای ما جذابیت داشته باشد؟

این سوالی است که مغز خیلی از شما ها را درگیر کرده است و یکی از دلایلی که به این صفحه رجوع کرده اید همین می تواند باشد پس برای پاسخ با ما همراه باشد.

اگر می خواهید به جذابیت موضوع پی ببرید باید بدانید که سالانه دو تریلیون جستجو در سراسر دنیا صورت می گیرد که بخش عمده آن از درون موتور جستجو گوگل است پس باید این سؤال را از خود بپرسید که چرا بخشی از ما به شما نرسد؟ که بتوانید با استفاده از آن برای خود درآمد کسب کنید و یا به معرفی کسب و کار خود بپردازید پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بهینه سازی سایت عباس کاشفی

انواع خدمات Seo:

این خدمت که سایت های مختلفی آن را عرضه می کنند به شکل های مختلفی قابل انجام است که به طور کامل در ادامه به تعریف انواع آنها می پردازیم:

خدمات سئو کلاه سفید چیست؟

این روش ترفند های کاملا قانونی می باشد که توسط خود گوگل توصیه شده است و انجام آن ها می تواند شما را به هدف خودتان بسیار نزدیک کند و انجام آن ها هیچ خطری شما وبسایت شما را تهدید نمی کند ، تعریف دیگر آن را می توان اینطور بیان کرد که این روش پیروی از قانون هایی است که موتور های جست جو وضع کرده است و پاسخ گرفتن از این روش ممکن است کمی طولانی تر از دیگر روش ها باشد.

خدمات سئو کلاه خاکستری چیست؟

روش کلاه خاکستری همان تکنیک های کلاه سیاه هستند که سئو کاران تمامی تلاش خود را می کنند با انجام فعالیت های متنوع آن ها را سفید جلوه دهند و ریسک آن را کمتر کنند که در اکثر مواقع هم کارساز هستند اما با مرور زمان و آپدیت الگوریتم های گوگل ممکن است که این روش ها شناسایی شود و موجب کاهش رتبه شما شود.

خدمات Seo کلاه سیاه چیست؟

روش های غیر قانونی که ممکن رشد ناگهانی را برای شما رقم بزند اما باید در نظر داشته باشید که انجام دادن آن ها می تواند منجر به حذف شدن سایت شما از نتایج جستجو (پنالتی) شود که ریسک بسیار بالایی دارد پس سعی کنید به هیچ عنوان به سمت آن ها نروید درست است که می توانید با این روش از سریع ترین راه به هدف خود برسید اما باید همه جوانب آن را در نظر بگیرید.

انواع خدمات سئو عباس کاشفی

خدمات عباس کاشفی در این زمینه:

  1. تدوین استراتژی سئو.
  2. آنالیز و تحلیل سایت رقبا.
  3. بررسی مشکلات فنی سایت.
  4. تولید و مدیریت محتوا.
  5. فعالیت در شبکه های اجتماعی.
  6. لینک سازی خارجی.
  7. ارائه گزارش ماهیانه.

تدوین استراتژی سئو:

بررسی کلی سایت شما با ابزار های متغاوتی همانند: سرچ کنسول و ارائه یک استراتژی عالی که می توانید هر چه سریع تر به هدف خود برسید.

آنالیز و تحلیل رقبا:

بررسی استراتژی سایت هایی که در حوزه کاری شما فعال هستند و به عنوان رقیب شما شناخته می شوند.

افزایش ترافیک

بررسی مشکلات فنی سایت:

بررسی مشکلات فنی (کد نویسی) ، سئو داخلی و … که ما آن ها را به طور بسیار دقیق بررسی می کنیم و تمامی آن ها را رفع می کنیم.

تولید و مدیریت محتوا:

ایجاد محتوای مناسب با کلمات کلیدی مورد نظر شما که می توانید در رتبه گیری سایت شما در موتور های جستجو همانند گوگل بسیار مؤثر باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی:

فعالیت در شبکه های اجتماعی با اتوریتی بسیار بالا همانند : ردیت ، پینترست و ایجاد سوشیال سینگال های بدون عیب نقص که می توانند نتایج بسیار خوبی را برای شما رقم بزنند

لینک سازی خارجی:

در این مرحله ما سعی می کنیم با ثبت لینک های کاملا طبیعی از طریق رپورتاژ و دیگر موارد رتبه های کلمه کلیدی مورد نظر شما را رشد دهیم.

ارائه گزارش ماهیانه:

برای رفع ابهاماتی که ممکن است در این زمینه رخ دهد ما هر ماه یک گزارش بسیار کامل برای شما ارسال می کنیم که شما می توانید درون آن خلاصه فعالیت هایی که ما بروی سایت شما انجام داده ایم را مشاهده کنید.

اینفوگرافیک خدمات سئو توسط عباس کاشفی

هزینه خدمات سئو در سایت عباس کاشفی به چه شکل است؟

دقت داشته باشید که ارائه یک هزینه مشخص برای تمامی سایت های یک کار کاملا اشتباه است و برآورد هزینه ها را باید پس از بررسی کامل انجام داد تا هر چه سریع تر بتوانید به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید پس هزینه هر سایت می تواند به دیگر سایت ها متفاوت باشد.

اگر دوست دارید در این زمینه دانش خود را افزایش دهید بهترین مقالات و منابع آموزشی در این زمینه را می توان از سایت Neil Patel و مقالات Brian Dean بنیان‌گذار سایت Backlinko پیدا کرد که تمامی آن ها کاملا رایگان هستند و می توانید با استفاده از آن ها توانایی خود را افزایش دهید.

مطالعه ی مقاله در شبکه های اجتماعی : MediumRedditYouTubeLinkedin

افزایش ترافیک سایت عباس کاشفی

لینک های کوتاه مطلب “خدمات سئو عباس کاشفی”:

bit.lyrebrandtinyurl
gg.ggbit.docutt.ly
zaya.ioyun.iris.gd

سوالات متداول:

این مطلب در تاریخ 1400/09/16 مورد بازبینی قرار گرفته است.

انجام خدمات سئو توسط عباس کاشفی چه مزیتی نسبت به دیگر شرکت ها دارد؟

انجام پروژه شما توسط عباس کاشفی مزیت هایی همچون هزینه پایین ، کیفیت و تاثیر گذاری عالی را به همراه دارد که می توانید آن را تجربه نمایید.در پروژه های شما از چه روش هایی استفاده می شود؟

در پروژه های که توسط ما انجام می شود از روش های کاملا ایمن و کلاه سفید استفاده می شود که هیچ خطری وبسایت شما را تهدید نکند.